İptal - İade Şartları

loading

KUR HESAPLA

GOPRISE

İPTAL/İADE ŞARTLARI

İptal talebinizi rezervasyon yaptığınız tarihten 24 saat içerisinde tarafımıza bildirmeniz halinde, ödediğiniz tüm tutar tarafınıza iade olacaktır.

DEĞİŞİKLİK:

  1. Ön ödemeli bir rezervasyonda değişiklik yapılamamaktadır. Değişiklik yapılmak istenmesi durumunda orijinal rezervasyonun iptal - iade koşulları çerçevesinde iptal edilmesi gerekir. İptalin ardından istenilen değişikliğe göre yeni ön ödemeli rezervasyon yapılabilir.

  1. Ön ödemeli rezervasyonunuzda araç, araç grubu, şube değişikliği dışında rezervasyon tarihini değiştirebilir, ek ürün ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Bazı değişiklikler, fiyat farklılıklarına neden olabilir. Konu hakkında detaylı bilgi için bizi arayın: +90 (850) 303 00 70

Yaz sezonu ve yoğun dönemler içerisinde iptal ve iade tutarları değişiklik gösterebilir. Bu dönemlerde işlem yapıyorsanız detaylı bilgi için bizi arayın: +90 (850) 303 00 70

KİRALAMANIN UZAMASI:

Ön ödemeli rezervasyon ile yapılan bir kiralamada, kiralama süresinin rezervasyon formunda belirtilen dönüş tarihini aşması durumunda, kira anlaşması uzatıldığında oluşacak ilave bedel kiralama başlangıcında müşterimizin ibraz ettiği kredi kartından, uzama günlerinin yapıldığı tarihte geçerli GOprise güncel liste fiyatlarından tahsil edilir.

ARACIN TESLİM ALINMAMASI:

Rezervasyonda belirtilen teslim alma saatinde aracın teslim alınmaması durumunda, araç 2 saat sonra boş araç durumuna geçer ve kullanıcıya hiçbir gruptan araç garanti edilmez. Boş araç statüsündeki rezervasyonlar ise araç teslim alma saatinden 3 saat sonra iptal durumuna geçer ve kullanıcıya herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

GÜVENLE ÖDEYİN

Goprise’den alım yaparken %100 güvence altındasınız.

Security Payment

Ödeme Yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

%100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL

Müşteri Hizmetleri

Her türlü acil durumda 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramız

(+90) 850 303 00 70
© 2022 goprise.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X