Kiralama Şartları

loading

KUR HESAPLA

Kiralama Yaşı ve Ehliyet:
Kiralanan aracı sadece sözleşme üzerinde belirtilen kişi/kişiler kullanabilir. Sözleşmede belirtilmemiş üçüncü kişilerin aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek kaza veya hasarlarda hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Kiracı dışında aracı kullanacak kişiler için ek sürücü hizmeti satın alınmalıdır.

Ek Sürücü
 :
Araçların 3.şahıslarca kullanımı, Goprise yetkilisinin onayını takiben ek sürücü/sürücülere ait ehliyet ve kimlik bilgilerinin kira sözleşmesine işletilmesi halinde mümkündür. Sözleşmeye ek sürücü eklenerek sigorta kapsamına dahil edilmesi ek ücrete tabidir.

Kiralama Süresi
 :
Kiralama süresi günlük kiralamalarda en az 1 gün yani 24 saat, aylık kiralamalarda ise 30 gündür.
Adrese Araç Teslim Etme ve/veya Adresten Teslim Alma :
İstenilen adrese araç teslimi veya istenilen adresten araç teslim alma hizmeti ek ücrete tabidir. Ek ücret mesafeye göre değişiklik gösterdiğinden rezervasyon merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Teslimde Gecikme / Uzatma :
Önceden belirlenen kiralama süresinin uzatılması Goprise nun onayına tabidir. Toplam kiralama süresi(gün sayısı) 24’er saatlik periyodlar üzerinden hesaplanır ve 30 dakikayı aşan gecikmelerde ek gün ücreti hesaplanır.

Trafik Cezaları
 :
Kiralama esnasında oluşabilecek her türlü trafik suçlarına ilişkin cezalar kiracının sorumluluğundadır. Kiracının bu konudaki yükümlülükleri kiralamanın bitmesiyle ortadan kalkmaz. Kiralama bitiminden sonra elimize ulaşan trafik cezaları ilgili kiralamada ismi geçen kişi veya firmadan tahsil edilir. Müşteri yerine Goprise tarafından ödenen trafik cezaları hizmet bedeli eklenerek müşteriden tahsil edilir.

Yakıt 
:
Lütfen aracı teslim aldığınız yakıt seviyesi ile teslim ediniz. Aracın eksik yakıt ile teslim edilmesi durumunda, eksik olan yakıt bedeline ilave eksik yakıt bedelinin %30’u kadar hizmet bedeli eklenerek tahsil edilecektir.

Ek Ürün ve Hizmetler
 :
Aşağıda belirtilen hizmetler rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ve müsaitlik dahilinde ek ücret karşılığı temin edilir. Ücret bilgisi veya detaylı bilgi için kiralama ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.
-Çocuk veya bebek koltuğu
-Navigasyon
-Şoförlü Kiralama

Rezervasyon,Sözleşme değişiklik ve Erken Dönüş
 :

Kiralama Erken İade:
Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından önce iade edilmesi durumunda fiyat, aracın kullanılacağı gün sayısına göre tekrar hesaplanmaktadır. Eğer tahsil edilen tutardan daha az bir tutar söz konusu olursa aradaki farkın iadesi yapılır. Tahsil edilen tutardan daha fazla bir ücret söz konusu olursa ekstra bir çekim yapılmaz.

Kiralama Uzatma:
Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından daha uzun süre kiralama talebinin olması durumunda sistem tarafından fiyat tekrar hesaplandıktan sonra oluşacak ilave ücret, kiralama başlangıcında ibraz edilen kredi kartından tahsil edilir.

İptal ve İade Uygulaması:
Rezervasyonlar, rezervasyonun yapıldığı tarihteki rezervasyon saatine 24 saat kala iptal edilebilir ve böyle bir durumunda sizden hiç bir ücret talep edilmez. Rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz tarihte, rezervasyon kaydınızı tamamladıktan sonraki 1 saat içerisinde rezervasyonunuzu ücret kesintisi olmaksızın iptal edilebilirsiniz. Rezervasyonunuzu yukarıdaki koşullar haricinde iptal etmek istediğiniz taktirde toplam rezervasyon gün adedinizin sadece ilk gün bedeli sizden tahsil edilir. Bu tutar size rezervasyonunuz sonrasında gönderilen bilgilendirme e-mailinde belirtilmektedir. İlgili e-postadaki araç ödeme detaylarında her güne ait tutar bilgilerini bulabilirsiniz.

Sigorta ve Güvenceler
 :
Kiralama ücretlerine dahil olan sigortalar kampanya ve tarifelere göre değişiklik göstermektedir. Rezervasyonunuza dahil olmayan sigortaları ek ücret karşılığında kiralama işlemleriniz esnasında satın alabilirsiniz. Sigorta kapsamları ve ek sigortaların ücretleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Aşağıdaki açıklamalar genel ve bilgi amaçlı olup, Goprise bu bilgileri dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
Mini Hasar Sigortası-LCF (SCDW) : Goprise tarafından belirlenen tutarın ( 650 tl ) altında kalan hasarlar kiracı beyanı ile onarılarak güvence altına alınır.
Ferdi Kaza Sigortası (PAI) : Sürücüyü ve araç içindeki kişileri sigorta limitleri dahilinde güvence altına alan sigortadır.
İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (LIS) : Zorunlu mali mesuliyet(trafik) sigortasına ilave olarak, belirlenmiş limitler çerçevesinde 3.şahıslara verilen zararları kapsayan sigortadır.

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) kullanım Koşulları
 :
Tüm filomuzdaki araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralama sürenizin sonlandığında, HGS kullanım bilginiz ofislerimize ulaşır ve geçiş ücreti kredi kartınızdan tahsil edilir. Geçiş ücreti ile ilgili tahsilat süreci Karayolları Genel Müdürlüğü'ne bağlı olduğu için olağan sürelerden daha geç tahsilat yapılabilmesi mümkündür.
HGS olan araçlarımız ile OGS gişelerinden geçiş yapmanız durumunda; kaçak geçiş yapmış olursunuz. Kaçak geçiş ücreti (diğer trafik ihlallerinde olduğu gibi) ilgili devlet kurumlarına Goprise tarafından ödenir ve kaçak geçiş ücreti (diğer trafik ihlallerinde olduğu gibi), kiralama sürecinde ibraz edilen kredi kartından tahsil edilir.

ARAÇ MARKA
MODEL

 MİNİMUM YAŞ

EHLİYET
GEÇERLİLİK
SÜRESİ

GÜNLÜK
KM SINIRI

AYLIK
KM SINIRI

 EKONOMİ

21 YAŞ

2 YIL

400km

4.000km

EKONOMİ KONFOR 

23 YAŞ

2 YIL

400km

4.000km

EKONOMİ A.T

23 YAŞ

2 YIL

400km

4.000km

KONFOR

25 YAŞ

3 YIL

400km

4.000km

 KONFOR A.T

25 YAŞ

3 YIL

400km

4.000km

BÜYÜK

27 YAŞ

5 YIL

300km

3.000km

LÜKS

27 YAŞ

5 YIL

300km

3.000km

 ORTA-SUV

27 YAŞ

5 YIL

300km

3.000km

MİNİBÜS

27 YAŞ

5 YIL

300km

3.000km


GÜVENLE ÖDEYİN

Goprise’den alım yaparken %100 güvence altındasınız.

Security Payment

Ödeme Yapabileceğiniz kredi kartları : Visa / Master / Amex

%100 Güvenli Ödeme Altyapısı 3D Secure / SSL

Müşteri Hizmetleri

Her türlü acil durumda 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramız

(+90) 850 303 00 70
© 2022 goprise.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X